Babak Yapir

Managemet Consultant

Iranian Association of Official Experts (IAOE)

Freelancer

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Babak Yapir

Managemet Consultant

Iranian Association of Official Experts (IAOE)

Freelancer

کتاب های ترجمه شده

توضیحات

کتاب کار عمیق اثری از کال نیوپورت

قوانینی برای تمرکز موفقیت‌آمیز در دنیای آشفته روش‌های عملی برای کارآمد‌تر شدن در زمان کم . آیا تصور می‌کنید کار کردن به مدت طولانی در روز، نشانه‌‌ کارآمدی و پر بازده‌ بودن است ؟ کیفیت کار و اینکه فرد چقدر از انجام آن شغل یا وظیفه لذت می‌برد چه اهمیتی دارد؟ کار عمیق کتابی است درباره کارآمدی به روشی کاملاً متفاوت از چیزی که قبلاً انجام می‌دادیم.

کتاب آغاز در پایان اثری از مت والاورت

یک رویکرد گام به گام و عملی برای طراحی محصولات و خدماتی موثر . چگونگی ساخت محصولات و خدماتی که باعث تغییر شوند. نحوه ی جمعبندی دید خود از یک واقعیت جدید به یک بیانیه قدرتمند و خاص . نحوه ایجاد نقشه تأثیرات در رفتار مشتریان بالقوه . چگونگی استفاده از نقشه برای تغییر تأثیرات و ایجاد تحول .

کتاب چگونه به مدیر بهتری تبدیل شوید اثر ژولی ژئو

تبدیل به مدیر شدن، فرآیندی است که در مسیرهای استخدام تا به نمایندگی گرفتن و از ایجاد اعتماد تا دادن بازخورد، دارای مسائل فراوانی است که همه‌ی مدیران جدید باید با آن روبرو شوند. باید به خاطر داشت باشید که مدیریت می‌تواند بسیار پرمشغله باشد و داشتن سندرمی هم‌چون بی لیاقتی می‌تواند اعتبار کاری یک مدیر را به خطر بیاندازد . در این کتاب، ایده‌هایی برای غلبه بر مشکلات مهم گرداوری شده‌است تا بتوانید به مدیر بهتری تبدیل شوید.

کتاب نخبگان ،داستان موفقیت

تفکر صحیحی در مورد افراد موفق داریم؟ آیا داشتن بهره هوشی یک نابغه به این معناست که در زندگی موفق خواهید شد؟ نقش تجربه در انجام کار و بهره هوشی بالا و یا سختکوشی در موفقیت ،چقدر است؟ فرهنگ جامعه و شرایط نیاکان ما چه تاثیری در موفقیت دارند ؟ چه عواملی ممکن است باعث موفقیت شود ؟

PMBOK 7

راهنمای گستره دانش مدیریت پروژه

ISO 21502:2021 Project Manajement

ISO 21502:2021 Project Manajement

استاندارد بین المللی مدیریت پروژه ،طرح و پورتفولیو

کتاب اسامی داوران عضو سامانه حامع داوری ایران

کتاب اسامی داوران عضو سامانه جامع داوری

برای خرید کتابها ثبت سفارش بفرمائید

تعدادی از مقالات ابرازی

دومین کنفرانس ملی کاربردی مهندسی ارزش در صنعت حمل و نقل،ساختمان و مدیریت شهری

چکیده مقاله: شهر مذهبی قم با رشد جمیعت قابل توجه مواجه شده است و با جمعیت بالغ بر یک میلیون و دویست هزار نفر درحال حاضر پیش بینی میگردد که تاسال 1404 به جمعیت بیش ازیک و نیم میلیون نفرافزایش یابد. در این شهر طرح جامع فاضلاب در سال 75 تدوین و طراحی شده است . این تصفیه خانه دارای 6 مدول 250 هزار نفری بوده و در 6 فاز به اجرا میرسد. علیرغم پیشبینیهای شهرسازی توسعه قم در سالهای اخیر و خصوصاً با برنامه های اجرای مسکن مهر به سوی جنوب غربی قم برنامه ریزی شده و به سرعت آغاز گردید. این مجموعه که شهرک پردیسان نامیده میشود برای پوشش جمعیت بالغ بر400تا500 هزار نفر )یک سوم کل جمعیت پیشبینی شده قم پیشبینی شده است
در این طرح با توجه به تعاملات ویژه مورد نیاز در آن در قالب مدیریت شهری عملاً نهادهای مختلفی درگیر موضوع شدند. بر این اساس و با توجه به گزینه های پیشنهادی و معایب و مزایای آنها کارفرمای طرح بر این دید تا به تشکیل تیم مهندسی ارزش جهت تعامل و مشارکت تمامی ذینفعان با بررسی و ارائه گزینه های مختلف در قالبی خلاقانه و توسعه راهکارهای جدید نسبت به دستیابی به راهکارارجح اقدام نماید

Risk Management Paper

Applying Elena Project Guide for Risks in Constructions Project Model: A Case Study in Acacia Building Project

11th International Conference on Business, Education, Humanities and Social Sciences Studies (BEHSSS18-Istanbul) scheduled on May 1-2, 2018 at Istanbul (Turkey is being organized by Eminent Association of Researchers in Humanities & Management under Eminent Association of Pioneers (EAP) Abstract
Effectively managing risk is an essential element of successful project risk management. ELENA’s project management model incorporates the knowledge of project management provided by the PMBOK and the PRINCE2 methodologies to propose a model that covers both the knowledge of project management and the guidelines about how to use such this knowledge. The purpose of this paper is to improves the accuracy of the assessment and optimize the decision making process in organizations. Finally, a case study of the Acacia tower is presented.

نقد و بررسی ها

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را برای “کتاب های ترجمه شده” ارسال می کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.